Magnus.

Je nám ctí, že jsme byli součástí vzniku již 23. čísla magazínu Magnus. Stát bok po boku Joachimu Dvořákovi, tvůrci unikátního a ušlechtilého obsahu časopisu, který inspiruje a kultivuje duši. Díky J&T Bance, že investuje do tohoto krásného projektu.

Vilgain.

Působivá vizuální prezentace značky Vilgain, kterou jsme připravili ve spolupráci s Koncept 6. Logo hraje barvami a vítá zákazníky v nově otevřeném Vilgain Health Store v Karlíně.

My Tea.

Rychlá realizace pro značku Rauch a její ledové ovocné osvěžení My Tea. Inspirativní spolupráce se studenty středních škol, se kterými jsme tvořili pro český a slovenský trh. A zjistili jsme jediné. V jednoduchosti je často ta největší síla. A ledový čaj je prostě ledový čaj.

FVE Solutions.

Naše první spolutvorba s AI. Strategická práce a pilotní vánoční kampaň. Abychom i na konci roku měli energii na rozdávání.

Karlín.

Ke 25. výročí J&T Banky jsme připravili velkorysý knižní projekt Karlín. Slogan J&T Banky Vše začíná potkáním dostává knihou další rozměr. Kniha Karlín s podtitulem Od průmyslového předměstí po moderní pražskou čtvrť mapuje a popisuje zásadní místa této unikátní pražské čtvrti, skrze rozhovory s lidmi, kteří se v ní dennodenně potkávají.

Potkání.

Pro našeho klienta J&T Banku jsme pomáhali vdechnout život kampani z dílny Yinachi Vše začíná potkáním. Stojíme za finálními formáty pro OOH i DIGI kampaň a pracujeme také pro partnerské akce banky.

Hannah.

Kvalitní české outdoor oblečení a vybavení, které je připraveno zvládnout jakýkoliv cíl. Je vytvořeno tak, aby svou funkčností pomohlo dosáhnout každého cíle. Nabízí funkci a maximální komfort pro nejnáročnější cesty. My pro Hannah připravujeme kampaně, stojíme za celým rebrandingem a společně hledáme nové příležitosti. Outdoor nás baví.

Eduzměna.

Český vzdělávací systém potřebuje změnu. Proto vznikl Nadační fond Eduzměna. Pracuje na změně, jak u nás učíme. Pomáhá svým know-how a odbornými lidskými kapacitami. My jim zase pomáháme formovat myšlenky a tvořit vizuální svět. Naším společným cílem je, aby všechny děti u nás se učily naplno, s radostí, s rovnými šancemi.

Keen.

Líbí se vám myšlenka prvního cirkulárního obuvnického obchodu v ČR? Pro značku KEEN jsme připravili projekt RE.KEEN. Boty KEEN vydrží mnoho let a zaslouží si dostat ještě druhou šanci. Keen vrací boty do oběhu a my jsme u toho.

See the Components